ادو تویلت زنانه گرلن مدل Shalimar حجم 90 میلی لیتر

ادو تویلت زنانه گرلن مدل Shalimar حجم 90 میلی لیتر

«شالیمار» (Shalimar) در سال 1952 توسط «ژاک گرلن» (Jaques Guerlain) برای ادای احترام به داستان عشق افسانه‌ای بین امپراتور شاه جهان و همسرش ممتاز محل ساخته شد. وقتی شالیمار را روی پوست خود و در محل نبض و یا لباستان اسپری می‌کنید، بوی مرکباتی نظیر نارنج، لیمو، پرتقال ماندارین و چوب درخت سرو را احساس خواهید کرد. نتیجه‌ی این ترکیب مرکباتی و چوبی، خنکی و شیرینی ملایمی است که روح شما را نوازش می‌کند. پس از مدتی شاهد تغییر مسیر نت‌های ابتدایی به سمت نت‌های میانی که همان نت‌های اصلی هستند، خواهید بود. این نت‌ها از ترکیب گل‌های زنبق، سوسن، یاسمین و رز و همچنین گیاه جادویی پاتچولی و علف وتیور تشکیل شده‌اند. با وجود این مخلوط عجیب و طبیعی، حس و حال حضور در هندوستان و تاج محل را خواهید داشت. نقش اصلی در ایجاد این احساس را، پاتچولی و وتیور ایفا می‌کنند. با گذشت زمان نت‌های انتهایی جای نت‌های میانی را خواهند گرفت. این نت‌ها که از چرم، چوب صندل، مشک، وانیل، دانه‌ تونکا و برگ‌بو ساخته شده‌اند، آرامش و اعتماد به ‌نفس خوبی را در شما ایجاد می‌کنند. تلخی و تندی چرم و چوب به همراه شیرینی وانیل، عامل به وجود آمدن این حس دوست‌داشتنی هستند. بطری شالیمار بسیار زیبا و خاص طراحی شده است. این شیشه به شکل یک جام ساخته شده که روی آن یک تاج آبی رنگ خودنمایی می‌کند. دور گردن بطری، یک روبان به شکل پاپیون بسته شده که زیبایی آن را دوچندان کرده است. 

 • نوع
  ادو تویلت
 • حجم
  90 میلی‌لیتر
 • عطرساز
  Jacques Guerlain
 • کشور مبدا برند

  منظور از کشور مبدا برند، کشوری است که برند موردنظر در آن به ثبت رسیده است. این کشور، می‌تواند با کشوری که محصول در آن ساخته می‌شود متفاوت باشد. برای مثال، برند اپل یک برند آمریکایی است، اما گوشی‌های آیفون این کمپانی در کشور چین تولید می‌شوند. این به این معنا نیست که گوشی‌های آیفون چینی هستند؛ بلکه تحت نظر برند اپل در کشور چین تولید می‌شوند. درنتیجه اصالت محصولات، به کشوری که برند آن‌ها در آن به ثبت رسیده بازمی‌گردد.

  فرانسه
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما