کتاب فارسی ششم سری آس انتشارات بین المللی گاج

کتاب فارسی ششم سری آس انتشارات بین المللی گاج

یادگیری صحیح و اصولی زبان فارسی در زندگی روزمره می‌تواند به شناخت و درک بهتر سایر علوم کمک بسیاری کند. تولید و تدوین محتوای آموزشی این کتاب، بر مبنای اهداف و انتظارات آموزشی زبان فارسی ششم دبستان و کمک به رشد و توانمندی دانش‌آموز در درک و فهم مفاهیم کتاب درسی انجام شده است. با توجه به اهمیت تقویت مهارت‌های مختلف دانش‌آموز در حیطه‌های شناختی، عاطفی و مهارتی، در این کتاب تلاش شده با طرح تمرین‌های متنوع و دقیق علاوه بر ساده‌تر کردن موضوعات درسی، مهارت‌های دانش‌افزایی را در دانش‌آموز تقویت کند و به پرورش خلاقیت و نوآوری او کمک نماید. کتاب «آس فارسی ششم» توسط میترا محمد‌قلی در 232 صفحه گردآوری شده و توسط انتشارات گاج به چاپ رسیده است. این کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد: آموزش گام‌به‌گام و کامل کتاب همراه با بیش از هشت ساعت آموزش تصویری طراحی تمرین‌های بسیار متنوع و کاربردی طراحی آزمون‌های دوره‌ای، نوبت اول و دوم و نیز آزمون‌های دقیق عملکردی همراه با داستان‌ها و حکایت‌های جذاب برای درک بهتر مطالب و مفاهیم درسی
 • وزن
  580 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رحلی

  قطعی در ابعاد بیش‌تر از 25×35 سانتی‌متر که به سه اندازه‌ی کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می‌شود. این قطع بیشتر برای کتابهای نفیس استفاده می‌شود. هم‌چنین معمولا هنگام خواندن کتاب‌های این قطع، آن‌ها را روی چهار پایه‌ی چوبی (رحل) قرار می‌دهند.

 • تعداد صفحات
  232 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما