كتاب كشف توانمندي‌ ها اثر ماركوس باكينگهام و دونالد كليفتون نشر سازمان فرهنگي فرا

كتاب كشف توانمندي‌ ها اثر ماركوس باكينگهام و دونالد كليفتون نشر سازمان فرهنگي فرا

اين باور كه خوب برعكس بد است، سده‌هاي زيادي است كه انسان را وادار نموده تا به درست ‌كردن اشتباه‌ها و كوتاهي‌هاي خود بپردازد. مشاوران به دليل‌هاي طلاق مي‌نگرند تا دريابند ازدواج خوشبخت چيست. در مدرسه‌ها و كارگاه‌هاي سراسر جهان نيز از ما مي‌خواهند كه كاستي‌هاي خود را شناسايي، تجزيه و تحليل و درست كنيم تا انساني توانمند بشويم. اينگونه پندها مفهوم پسنديده‌اي دارند، ولي گمراه‌كننده هستند. اشتباه و كوتاهي‌ كردن را بايد بررسي نمود، ولي اين كار، چيز اندكي از توانمندي‌هاي انسان را آشكار مي‌سازد. توانمندي‌ها، الگوي ويژه خود را دارند. بنابراين، اكنون كه به خواندن اين كتاب مي‌پردازيد، ديدگاه و نقطه تمركز خود را دگرگون سازيد. دلبستگي به شناخت كاستي‌ها را كنار بگذاريد و در پي كشف توانمندي‌ها باشيد.
 • وزن
  288 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  288 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما