کتاب زنگ نقاشی آموزش طراحی برای کودکان اثر محسن جمالی نشر آبشن جلد ۱

کتاب زنگ نقاشی آموزش طراحی برای کودکان اثر محسن جمالی نشر آبشن جلد ۱

رسم خطوط صاف و منحنی و کشیدن اشکال هندسی یکی از مهارتهایی است که کودک با در دست گرفتن قلم و کشیدن آن روی کاغذ ، احساس شادی و نشاط کرده و حس اعتماد به نفس در او دوچندان می شود . کتاب زنگ نقاشی اثر محسن جمالی در ۶ جلد ضمن وجود تصاویر ساده و گویا ، مراحل رسم خطوط و اشکال را به صورت گام به گام و مرحله به مرحله به کودک آموزش داده و در پایان نتیجه و شکل به دست آمده در کودک حس موفقیت و انجام کاری بزرگ را در او برانگیخته خواهد کرد.
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رحلی

  قطعی در ابعاد بیش‌تر از 25×35 سانتی‌متر که به سه اندازه‌ی کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می‌شود. این قطع بیشتر برای کتابهای نفیس استفاده می‌شود. هم‌چنین معمولا هنگام خواندن کتاب‌های این قطع، آن‌ها را روی چهار پایه‌ی چوبی (رحل) قرار می‌دهند.

 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما